Květen 2010

Úterý a Středa

26. května 2010 v 23:26 Můj den (papání, cvičení)
Ahoj špuntíci...včera mi přijeli dva kámoši, tak jsme bloudily po tom našem městě a lezli z hospody do clubu, casina, nonstopu no prostě všude kde se dalo.Když jsme zjistily, že jim selhal odvoz tak museli u mě přespat a ráno v 5 vstávali na bus...fůůj to byla kocovina po ránu, já jsem myslela, že je na ten bus ani nedoprovodím.Ale když jsem přišla domů tak jsem to hned zalomila zpátky do postele :-)

Jinak dneska byl pohodovej den, trošku víc jsem měla žravou,ale to je z toho blbýho chlastu...zajídala jsem ten vodovej žaludek, ale nebylo toho zase moc. Večer jsem to zase vysportovala. Pak jsem si dala pěkně sprchu, přečetla kousek z knížky, vlezla na FB, což je hrůza, tam vždycky trčím kdo ví jak dlouho (hroznej požírač) a ted se jdu mrknout na nějakej film. Asi to vidím na PŘEDČÍTAČ..spoustu lidí říká, že se mám na to kouknout tak jdu na to :-) 

Tak se mějte krásně a skládejte básně :-D Zítra sem hodím můj nový denní rozpis a jídelníček..dneska to bylo nic moc :-) tak pá
waai


Pondělí

24. května 2010 v 16:56 Můj den (papání, cvičení)
Dneska je nádherně svítí sluníčko a je teplo...na večer s kámoškou plánuju film na zahradě v pergole,ale prý se sem žene bouřka...jééé! Což jako mě by vůbec nevadilo,protože já bouřky miluju, ale je to škoda, mohla to být venku pohodička.

Dneska jsem udělala mamce radost a všude jsem uklidila a vysála, ted ale nemám co dělat :-( Holky poraďte mi na co se koukáte v televizi?...já jsem na ní nikdy neměla moc času a spíš jsem si pouštěla filmy,ale ted bych se na nějakej dobrej seriál koukala.

A na dnešek mám také naplánované cvičení, zkusím něco z www.hejbejse.tv , pak mám půjdenou knížku jménem PUSINKA tak jsem na to zvědavá, prý je to o prostitutce a drogách.

Dnešní jídelníček- docela mě mrzí, že furt uždibuju tu buchtu, ale jsou tam kousky ananasu a broskve a to mi strašně chutná
Tak se mějte holky hezky a užívejte si...Páá

SNÍDANĚ: kousek buchty (piškotová s kousky ovoce)
SVAČINA: nic
OBĚD: kuře s rýží
SVAČINA: uždibování buchty
VEČEŘE: celozrnný chlebík s kuřecí šunkou
haha

Těstoviny s omáčkou

23. května 2010 v 17:46 Dietní recepty
Je to můj vynález a musím uznat, že je to vážně výborný :-) nejvíc se mi na tom líbí, že dáte za to málo peněz, je to rychlý, jednoduchý a hlavně strašně dietní.

Ingredience:
těstoviny podle vlastního výběru, doporučuji ale semolinový penne
1/2 cibule
1 zelená a 1 žlutá paprika ( ale je to jedno jakou nebo kolik jich budete mít)
2 rajčata
kečup
koření na šašliky nebo na grilování
1 kostička tavenýho sýra (ale nemusí být nebo můžete nahradit tvrdým strouhaným sýrem)

Příprava:
Těstoviny dáte vařit. Do hrnce dáte nakrájenou cibuli a papriky a podlejete trochou vody, necháte chvíli podusit. Okořeníte a dále přidáte nakrájená rajčata. Na chuť přidejte trochu kečupu, ale nemusí být. A nakonec, zase jestli chcete, přidáte kostičku tavenýho sýru. To je vše..pak jen omáčku nalijete na těstoviny....Je to opravdu mňamka, bez tuku a rychlý. DOPORUČUJI :-)


Neděle :-)

23. května 2010 v 16:16 Můj den (papání, cvičení)
Dneska je tak krásně..to je úžasný. Hned jsem šla na zahradu a s mladším bráchou jsem tam hrála všechny různý hry a jsem docela ráda, protože pokaždý jsem na jen neměla čas a ted ho mám...bylo vidět jak má radost a mě to potěšilo  A já jsem se aspon hýbala.

Večer, jestli bude hezky, tak půjdu na rychlou procházku, protože jsem zjistila, že je to docela účinný na spalování.Dám si sluchátka na uši a s hudbou to půjde raz dva ... už se těším. Zítra to rozjedu s cvičením. Jinak v době maturity jsem přibrala docela dost kil a teď už mám naštěstí 3 dole..JUCHŮŮ, ale jen tak dál!!!


Snídaně: 2 celozrnný chlebíčky se sýrem a šunkou
Svačina: nic
Oběd: puding s ananasem a broskví  (na oběd jsem neměla chuť)
Svačina: kafe a 2 cookies 
Večeře: hlávkový salát s vajíčkem 


Moje oblíbená

23. května 2010 v 1:25 Music

Pátek a Sobota

23. května 2010 v 1:18 Můj den (papání, cvičení)
Ahoj lidičky...

včera jsem si byla pro maturitní vysvědčení a naposled ve škole.....a už jen prázdniny
Na večer jsme si zašli s našima na pizzu a pak hurá na pomaturitní večírek. To byla zase jednou párty. Měli jsme pronajatý nově otevřený klub, hrál nám tam Dj a prostě paráda. Až na to, že domů jsem přišla kolem 7 ráno a toho alkoholu kolik jsem vypila...pane bože, se divím, že mi není dneska blbě. Ale slyšela jsem, že když se prolejete vodou, tak vám druhý den není zle a já jsem ke konci do sebe naklopila víc než litr vody a pak když jsem přišla domů tak ještě dvě skleničky vody a šla jsem spát. Ve 13hod. odpoledne jsem se vzbudila, najedla jsem se, byla jsem ráda, že mi není špatně a že mě netřeští hlava a šla jsem zase spát a spala jsem až do 18hod. 

Když to tak vezmu zpětně, tenhle týden byl opravdu chlastací...každý den se zapíjeli nový maturanti a jako na jednu stranu jsem ráda, že už je to za mnou,protože tolik kalorií..ale musím přiznat, že jsem jsem si to moc užila... Ted se začnu ale více starat o svoje zdraví a postavu. 

Naštěstí v tomhle týdnu jsem jedla strašně málo...no až na ten alkohol.Připadalo mi, že když jsem se o svaťáku učila, byla jsem schopná toho sníst tuny a teď když už to mám za sebou, jak kdyby mi to jídlo vůbec nechybělo...tak doufám, že mi to dlouho vydrží

Kdo je Alienka??

22. května 2010 v 23:32 O mě (míry, váha)

Ahoj lidičky, tyto stránky patří úplně obyčejný holce. Ale obyčejnou holkou už nechce být,proto si tyto stránky udělala aby ostatní věděli jak se změní z obyčejné studentky, která nemá žádný koníčky, kromě hudby, bez které by nemohla žít, ale to zde určitě uvidíte. Kdysi hrála závodně volejbal a byla hubená, pak se najednou změnila na línou a nic nedělající holku a s tím přibývali u kila navíc...

17.5.2010 úspěšně udělala maturitu a s tím nastal její nový život.Chce zhubnout, začít sportovat, víc se zaměřit na čtení knížek, žít ve světě filmů, najít si práci a užívat si života dokud to jde 

Tak sledujte jak jí to jde a držte jí palce!!!!