Pátek a Sobota

23. května 2010 v 1:18 |  Můj den (papání, cvičení)
Ahoj lidičky...

včera jsem si byla pro maturitní vysvědčení a naposled ve škole.....a už jen prázdniny
Na večer jsme si zašli s našima na pizzu a pak hurá na pomaturitní večírek. To byla zase jednou párty. Měli jsme pronajatý nově otevřený klub, hrál nám tam Dj a prostě paráda. Až na to, že domů jsem přišla kolem 7 ráno a toho alkoholu kolik jsem vypila...pane bože, se divím, že mi není dneska blbě. Ale slyšela jsem, že když se prolejete vodou, tak vám druhý den není zle a já jsem ke konci do sebe naklopila víc než litr vody a pak když jsem přišla domů tak ještě dvě skleničky vody a šla jsem spát. Ve 13hod. odpoledne jsem se vzbudila, najedla jsem se, byla jsem ráda, že mi není špatně a že mě netřeští hlava a šla jsem zase spát a spala jsem až do 18hod. 

Když to tak vezmu zpětně, tenhle týden byl opravdu chlastací...každý den se zapíjeli nový maturanti a jako na jednu stranu jsem ráda, že už je to za mnou,protože tolik kalorií..ale musím přiznat, že jsem jsem si to moc užila... Ted se začnu ale více starat o svoje zdraví a postavu. 

Naštěstí v tomhle týdnu jsem jedla strašně málo...no až na ten alkohol.Připadalo mi, že když jsem se o svaťáku učila, byla jsem schopná toho sníst tuny a teď když už to mám za sebou, jak kdyby mi to jídlo vůbec nechybělo...tak doufám, že mi to dlouho vydrží
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ashley Ashley | Web | 23. května 2010 v 10:35 | Reagovat

:D no mě právě taky nebylo blbě - nechápu :D no a znovu jdu jako až další den, že jsem byla mezitím jeden den doma :D je to divný jít pařit v neděli ale je pomaturitní večírek právě :) ale teda já jeste nematurovala  a hrozně gratuluju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama